/www.pentagonuni4w.pun.pl

Opis forum

Ogłoszenie

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA I NIE POWIEDZIE SIE,JEŚLI NIE SKONTAKTUJESZ SIE Z TIGEREM.

#1 2009-03-15 17:33:18

tomko73

Świeżak

7380622
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 13
Punktów :   

Pytanie do Wladz soja

Witam
Pomimo że Vako usunoł mnie z soja to tutaj napisze jeszcze kilka słów.
po pierwsze dlaczego bez żadnego powodu Vaco wywala mnie z soja ???
Bo straciłe 2% ??? chyba każedmu to mogło sie dażyć - pozatym wojnę chyba wygrywamy !!!
po drugie gdzie jest napisane że Vaco może decydować o ty,m kto jest w soju a kogo wywalić ???? chyba to że, Tiger oddał mu konto nie upoważnią ga do takich działań. Fakt nie udzielam się jakoś mocno w soju, ale nie każy ma na to czas staram się nie szkodzić - przedewszystkim - nie jestem jakiś wytrawnym graczem, nie mam na to czasu a ZABAWĘ tutaj traktuję jak rozrywkę!!! widocznie niektórzy zapomnieli że to nie real !!!
Ostatnio zauważyłem że Vaco właśnie sobie tak poczyna dość swoolnie KLOSU chyba ty tu dowodzisz ?? i biorąc pod uwage naczelnę hasło tego soja nie rozumiem dlaczego mnie usunięto, ok straciłem 2%
i co WON !!!!  i to bez jednego słowa ??? poprosu zastałem komunikat _ zostałeś usuniety_ 
To że w soju jestem(byłem) od początku to nie ma znaczenia przyszadł Vaco i co ???
tak więc Panowie życze wszystkim powodzenia i Pamiętajcię - nie znacie dnia ani godziny ))))

Offline

 

#2 2009-03-20 22:50:59

vaco

Moderator

931744
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pytanie do Wladz soja

Wiem,wiem nie potrzebnie cie wywalalem i teraz zapewne wszyscy do mnie maja zal,wiecej szkod narobilem niz pozydku przynioslem,wiec jesli chcecie moge opuscic sojusz ;/
jeszcze raz sorry,chciałbym to odwrocic ale sie nie da ;/
napiszcie co sadzice mam odejsc czy nie...


http://img231.imageshack.us/img231/9003/sygnatura9khcr0.jpg

Offline

 

#3 2009-03-20 23:43:26

tomko73

Świeżak

7380622
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pytanie do Wladz soja

hej to ja banita
Vaco widzisz nie sztuka jest być w we władzach soja, sztuką jest brać odpowiedzialnośc za swoje decyzje
Fajnie że postawiłeś sprawę na forum "mam odejść czy nie" oczywiście ja nie widze takiej potrzeby jesteś wartościowym graczem i szkoda by było się rozstawać. inną kwestią jest ten szczegół wywalania członków soja bez jakich kolwiek powodów ( pomyłka ??) nie kupuje tego sorry !!! a jeżeli tak było naprawdę to chłopie sie troszke zastanów - swoją drogą to ciekawe że takich pomyłek nie popełniasz w gali
pozdrawiam wszystkich i wracam dosoja ale po wojnie i po moim urlopie
Myślę że czeka ns solidna dyskusja - ale już po wojnie - trzeba wyznaczyć jakieć kierunki zadania i priorytety

niech moc bedzie z wami )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicsite.pun.pl www.3gie.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.polish-hh.pun.pl